Diş Marketim Hakkında

Esra Kaya Peltek – Diş Hekimi

Biz Kimiz

Diş Marketim, hastaların gereksinimleri göz önünde bulundurularak oluşturulmuş Türkiye’nin ilk ve tek ağız ve diş sağlığı ürünleri satış sitesidir. 16 yıllık klinik tecrübemde gördüğüm bazı eksiklikleri çağımızın yükselen talebi ”internet alışverişi” yöntemiyle birleştirerek bu platformu oluşturmaya karar verdik. Alışveriş yaparken size yardımcı olacak açıklayıcı küçük bilgiler de ekledik ki sanki diş hekiminiz tavsiye ediyor gibi hissedebilin 🙂

 

Sitemiz üzerinden satılan tüm ürünler ağız hastalıklarının tedavisinde ve önlenmesinde işlevselliği klinik tecrübelerimizce gözlemlenmiş, kozmetik alanda da başarısı kanıtlanmış ürünlerdir. Sitemizden satın aldığınız her ürünün bilimsel bir yayını vardır ve tüm dünyada diş hekimlerince tavsiye edilmektedir. Sitemiz üzerinden aldığınız tüm ürünlerin orijinal markaya ait olduğunu ve bu ürünlerin bir diş hekiminin gözetiminde olduğunun altını çizmek isterim.

 

Ağız ve diş sağlığının en önemli iki anahtarı 6 ayda bir düzenli diş hekimi kontrolü ve iyi bir bakımdır. Ağız ve diş sağlığı bakımı için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri güvenle sitemizden temin edebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

X